Pomáháme našim zákazníkům lépe porozumět burzovní teorii. Pokud vám nevyhovují hromadné semináře, tak jste tu správně.

Napište nám, o kterou službu máte zájem a specifikujte vaše otázky, abychom věděli, zda služba, kterou nabízíme opravdu řeší problém, který hledáte. Témata spojená s burzovním prostředím jsou poměrně široká od základů teorie ekonomie, finanční matematiky, bankovnictví, markoekonomie, online platforem a aplikací až po technickou a fundamentální analýzu.
Po potvrzení a vzájemné dohodě, se sjedná termín a přijde vám email s obchodními podmínkami a fakturou.

Soukromé školení "základy teorie" stojí 1200 Kč + DPH. Školení trvá přibližně dvě hodiny a probíhá v místě sídla společnosti. V případě, že budete chtít jiné místo, je cena určena po vzájemné dohodě dle časové náročnosti a výše nákladů. Forma úhrady je bankovním převodem na číslo účtu, které vám příjde ve faktuře do emailu. Školení "Pro pokročilé" stojí 2500 Kč + DPH a jeho délka je víceméně individuální.

Veškeré informace a materiály jsou určené ke studijním účelům a nejsou dogmatem, ani nezaručují budoucí úspěch či neúspěch studenta ani zákazníka. Student i zákazník si je vědom, že za veškeré konání a rozhodování nese odpovědnost jen on sám.
Neposkytujeme investiční poradenství, ve znění jak jej definuje zákon. Máte-li otázky obecného typu nebo se vztahují k IB platformě, rádi pomůžeme (vysvětlit pojmy, situaci, výpočet, orientaci v platformě, doporučit užitečné informační a pomocné kanály, předat kalendář burzovních událostí, vyhledat či vysvětlit událost, aj.).

Na veškeré vzdělávací materiály a akce, které jsou poskytnuty online formou se vztahuje GARANCE 14 DNÍ VRÁCENÍ 100% finančních prostředků, které jste na produkt vynaložili v případě, že nebudete spokojeni. Jedinou podmínkou je pouhé uvedení důvodu, abychom případné nedostatky odstranili a vyhověli více našim zákazníkům.

Přemýšlíte o tom vstoupit na burzu a začít obchodovat? Rádi vám pomůžeme s orientací v otázkách burzy, burzovního systému a právního minima. Ukážeme si a rozebereme situace z praxe, se kterými se na burze setkáte a zodpovíme vaše dotazy. Školení trvá přibližně dvě hodiny, ve kterých se dozvíte, co vše musíte udělat, co byste měli zaručeně znát, jak a kdy jednat s účastníky burzy, na co si dát pozor a jak řešit některá úskalí, která mohou nastat.

Máte již nějakou zkušenost s obchodováním nebo absolvované kurzy či webináře a chtěli byste se posunout dál? Pro úspěšný vývoj je zapotřebí se v prostředí akciového světa umět orientovat v otázkách makroekonomie, znát základy finanční matematiky, ale také umět číst grafy - vědět jak s nimi pracovat, kdy který použít a jak využít technické analýzy k tradingvému minimu. Neoddělitelnou částí je také money management a tradingová psychologie.

Na vyžádání vám uděláme školení, kde se naučíte, jak pracovat s obchodní platformou Interactive brokers. Poskytneme vám naše přeložené materiály a doporučíme ozkoušené rady, které můžete v platformě využít. Obchodování přes Trader Workstation je velice jednoduché a snadně pochopitelné. Můžete si stáhnout jejich Demo verzi a zkusit si obchodování nanečisto.

Prostřednictvím našeho webu můžete získat mnoho tipů, rad a manuálů, které vám ulehčí práci. Zajímavé informace najdete rovněž v našem eBooku ZDARMA, a brzy i v dalších vzdělávacích materiálech a projektech, které připravujeme.

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Napište nám: office@stockhomezone.com