Soukromé školení

Láká vás burza? Chcete obchodovat akcie, ale nemáte žádnou zkušenost? Potřebujete vysvětlit a ukázat jaké kroky pro to musíte udělat? Chcete rady na co si dát pozor, abyste předešli zbytečným chybám? Nemáte čas neustále pročítat knihy, které nezodpoví vaše začátečnické nebo jiné otázky? Nemáte čas studovat na internetu, která fakta jsou z těch kvant informací relevantní? Nemáte radi hromadné semináře, kde se firmy snaží nalákat klientelu a hledáte nezávislou společnost, která vás proškolí?

Pak jste tu správně! Jsme pouze a jedině vzdělávací společnost, se specializací na burzovní a akciovou problematiku, která nespadá, nekooperuje ani nenabízí investiční služby!

Chcete-li proniknout hlouběji do burzovního světa, objednejte si soukromé školení.Dozvíte se:

1. Co vše obnáší vstup na burzu
2. Jaké informace musíte znát
3. Oborové minimum - právní, bankovní, burzovní, technické, analytické
4. Jaké kroky musíte udělat
5. Bude zde volný prostor pro vaše otázky
6. Bonus - pomocné vzdělávací materiály

Kde bude školení probíhat?
Vzdělávací skoukromá sezení se konají v sídle společnosti na ulici Cacovická 12, v Brně. Za výjimečných okolností (v případě přednášky pro širší skupinu, apod.) je možné domluvit školení v jiném místě. Jsme tu od toho, abychom ušetřili váš čas a předali hodnotné informace, které zvýší vaše povědomí o burzovní problematice. Místo toho, abyste měsíce nebo roky studovali materiály, můžete svůj čas investovat do rodiny, do práce nebo do vašich osobních aktivit, které vás naplňují.

Čas je ta nejcennější komodita, kterou máte. Využijte ji efektivně!