IB obchodní platforma

Ti z vás, co se rozhodli zkusit na burze své štěstí, jistě řešíte, kdo z obchodníků a která z platforem jsou ti nejlepší. Tato odpověď není snadná, protože každému vyhovuje něco jiného a odpoveď získate jedině vlastními zkušenostmi s vícero obchodníky. Jestli nejste úplným skeptikem a dáte na recenze a ocenění, Interactive brokers může být vhodným řešením.

Naše společnost má letité zkušenosti s obchodníkem s cennými papíry Interactive brokers a z tohoto důvodu se také specializujeme na problematiku IB obchodní platformy.

Dnes již běžně ženy a muži s jakýmkoli zaměstnáním vstupují na burzu a sami si obchodují. Přístup informací nejen na internetu, ale i v knihkupectví je dostačující a mnohdy zbývá již jen ona praxe.

Bohužel práve praxe s obchodní platformou je v začátcích velmi důležitá. Dlouhosáhlé studie nejsou vhodné pro všechny. Článek ani tutorial nepozná, jak moc jste technicky nebo oborově zkušený, zda umíte anglicky nebo rozumíte IT jazyku. Nevyhovuje vám psané písmo a univerzální tutorialy? Víte, že by se vám lépe učilo, kdyby vám někdo ukázal problematiku platformy v praxi, aniž by od toho čekal budoucí závazky?

Pak jste na správném místě. Poskytujeme zaškolení do problematiky IB obchodní platformy. Platíte pouze za školení na základě vašeho rozhodnutí navázat v budoucnu s tímto obchodníkem spolupráci nebo nikoli. Vše záleží na vás. Získáte informace, naučíte se základy IB obchodní platformy a vše další je pouze ve vašich rukou.

*Společnost poskytuje pouze školení IB platformy a nemá se společností IBG žádné affiliate partnerství či jiný smluvní program.