7 rad, než vstoupíte na burzu

Za léta působení v prostředí akciové burzy se setkáváme s dotazy, které nás velmi překvapují a přitom by tomu tak být nemělo. Bohužel burziánství ovlivní vaši mysl a člověk zapomene, že to, co je pro nás zcela triviální je pro jiné neznámé. Tímto dochází k tomu, že se na mnohých webových doménách lidé dočtou o technické a fundamentální analýze, o užití konkrétních indikátorů, o typologii chytrých pokynů a mnoho dalších zajímavých informací, ale prosté informace chybí.

Můžete si nastudovat poměrně složité výpočty i jednotlivé kroky aplikace různých obchodních platforem. Česká republika se za poslední roky tomuto tématu otevřela. Mimo web lze vyčíst spoustu dat a poznatků rovněž z kvalitních knih. Ještě před pár lety něco takového nebylo možné a první čeští tradeři si museli vše pracně dohledávat a překládat. Tohle je velmi důležité, protože volná dostupnost informací již z nezkušeného investora nebo spekulanta nedělá toliko nezkušeného jako kdysi. Každý si totiž vše potřebné může před vstupem na burzu nastudovat.

Úplné začátečníky však zajímají naprosto elementární informace, které jsou paradoxně těžce dohledatelné nebo vůbec. Nejsou to konkrétní otázky obsažené v části FAQ, ale naprosto triviální dotazy, nad kterými přemýšlí opravdový nováček.

Otázky typu: Kolik musím investovat? Kolik vydělám? Co musím znát? Stačí mi 10.000? Komu dávám své peníze? apod. Právě z tohoto důvodu jsme se rozhodli těmto začínajícím burziánům pomoci a předat jim tyto nejzákladnější informace v podobě eBooku ZDARMA!

Vše, co vás zajímá, najdete právě zde. 7 rad, než vstoupíte na burzu. Neváhejte a začněte od začátku, tak jako ve škole. Forma psaní je uzpůsobena tak, aby ji rozuměl každý. Nebude vás stresovat, ale ani nic zlehčovat.


Co v eBooku najdu?

• 7 podstatných rad, než vstoupíte na burzu
• Odpovědi na dotazy začátečníků (ale divili byste se, že i těch zkušených)
• Zjístíte, zda jste připraveni vstoupit na burzu a zda je burza opravdu pro vás
• Upozornění na zbytečné chyby
• Zajímavé tipy, doporučení, varování
• Vysvětlení základních principů
• Bonus se slevovým kupónem

Nelekejte se, eBook vás informacemi nezahltí. Je psán dle zásad copywritingu tak, aby byl srozumitelný, lehce čitelný a aby jeho čtení bylo snadné a příjemné.